Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisu    Zamknij x

Fundusze europejskie – jak to działa?

Zachęcamy do oglądania cyklu 12 audycji pod tytułem "Fundusze Europejskie - jak to działa?". W programie Telewizji Polskiej będzie można dowiedzieć się, jak skorzystać z różnych form dofinansowania. Prowadzącym audycje będzie prezenter TVP – Radosław Brzózka. Odwiedzi on miejsca, które skorzystały z Funduszy Europejskich i  opowie, jak samemu sięgać po środki europejskie.

 

Odcinki dostępne w VOD

Pierwszy odcinek z cyklu „Fundusze Europejskie – jak to działa” jest już dostępny na vod.tvp.pl. (http://vod.tvp.pl/25854277/fundusze-europejskie). Z audycji dowiemy się, jak Fundusze Europejskie wspierają polskich startupowców,  co to są platformy startowe i jakie wsparcie oferują, a także, jakie wspólne cechy mają startupy, które odniosły sukces.

 

Najbliższa odsłona

A już w najbliższą niedzielę  Radosław Brzózka opowie o tym, jakie szanse dla uczniów i studentów stwarzają Fundusze Europejskie. W cyklu powiemt także o tym, skąd się wzięły inteligentne specjalizacje , jak je rozumieć i co oznaczają dla wnioskodawców. Nie zabraknie też inspirujących przykładów inwestycji w badania i rozwój.

 

Pora emisji

Premierowe odcinki  w każdą niedzielę o godz. 8:45 do TVP1, a na powtórki zapraszamy w każdy czwartek godz. 11.15 oraz sobotę o  godz. 9.55 na TVP 3.

Zapraszamy do oglądania :)

 

Cykl audycji jest wspólną inicjatywą Ministerstwa Rozwoju oraz Telewizji Publicznej, realizowaną w ramach konkursu dotacji na działania informacyjne Funduszy Europejskich.

 

Wróć