Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisu    Zamknij x

Dodatkowe środki dla LGD na przedsiębiorczość na wsi

RLKS Aktualności

Dziewięć Lokalnych Grup Działania z naszego regionu zostało nagrodzonych za sprawną realizację zadań powierzonych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020. Dzięki swojej aktywności i zaangażowaniu LGD otrzymały dodatkowe środki, które przekażą mieszkańcom swoich obszarów. Dziś ich przedstawiciele z rąk członek zarządu województwa Anety Jędrzejewskiej odebrali aneksy do umów zwiększające dofinansowanie.

 


Elegancka sala z drewniania boazerią na ścianach.Na mównicy przemawia mężczyzna w garniturze, dwóch siedzi przodem. Wszystkiemu przysłuchuje się grupa ludzi których widać tyłem.

Wizyta przedstawicieli Województwa Zachodniopomorskiego

RLKS Aktualności

Przekazanie doświadczeń we wdrażaniu instrumentu rozwój lokalny kierowany przez społeczność (RLKS) było głównym tematem spotkania z przedstawicielami Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego, które odbyło się 8 kwietnia w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu.


Kobieta na tle mapy województwa.

Kujawsko-pomorskie Lokalne Grupy Działania nominowane do nagród

RLKS Aktualności

Dziewięć Lokalnych Grup Działania z naszego regionu zostało nominowanych do nagród za sprawną realizację zadań powierzonych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020. Dzięki swojej aktywności i zaangażowaniu LGD będą mogły liczyć na dodatkowe środki na realizację lokalnych strategii rozwoju.

 


Na zdjęciu trójka ludzi. Dwóch mężczyzn, jedna kobieta. Wszyscy bardzo elegancko ubrani i uśmiechnięci. Mężczyźni przekazują sobie teczkę z logiem województwa kujawsko-pomorskiego.

Granty na aktywizację społeczno-zawodową

RLKS Aktualności

28 marca w Urzędzie Marszałkowskim odbyło się uroczyste przekazanie umów na dofinansowanie 7 projektów w ramach naszego Regionalnego Programu Operacyjnego. Wsparcie o łącznej wartości miliona złotych otrzymają beneficjenci wybrani przez Lokalną Grupę Działania Czarnoziem dla Soli.  Umowy wręczyli wicemarszałek Zbigniew Ostrowski oraz członek zarządu Aneta Jędrzejewska. 


Na obrazku jest mapa z zaznaczonym wejściem do budynku.

Nowa siedziba Wydziału Koordynacji RLKS

RLKS Aktualności

Uprzejmie informujemy, że od dnia 11 marca 2019 r. Wydział Koordynacji RLKS zmienił lokalizację. Nowa siedziba Wydziału Koordynacji RLKS mieści się cały czas w budynku „Elany”, przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 73. Zmianie uległo miejsce w budynku- jest to obecnie niewielki biały budynek parterowy od strony parkingu wewnętrznego, za budynkiem głównym.